Konferenčné stolíky do domácnosti a kancelárie

Konferenčné stolíky do domácnosti a kancelárie

Relaxačnú zónu s pohovkami a kreslami si nemožno predstaviť bez nízkeho konferenčného stolíka: pohodlný nábytok na štúdium dokumentov v neformálnom prostredí, podávanie kávy a zákuskov. V kolekcii Bighome exkluzívne konferenčné stolíky pre biznis a do prémiového interiéru: prírodné vysokokvalitné materiály, autorské skice, často ručne vyrábané.

Kolekčné modely konferenčných stolíkov:

  • vyrobené z rôznych kovových zliatin, divokého mramoru, prírodného mangového dreva, dubu, borovice, akácie;
  • silné, stabilné, vydržia značné zaťaženie;
  • odolné voči mechanickým otrasom, plesniam, baktériám, slúžia desiatky rokov.

Konferenčné stolíky do každého interiéru

Kolekčné konferenčné stolíky z katalógu Bighome vyberajú dizajnéri na zdobenie štýlových interiérov hotelov, firemných kancelárií, bytov a víl. Kreativita výrobcov nemá hraníc – od ručne brúsených kovových stolíkov v orientálnom štýle až po futuristické a bionické dizajny. Je ľahké nájsť konferenčné stolíky do brutálnej obývacej izby v štýle podkrovia, do vintage reštaurácie, na lakonický dizajn moderného bytu a dokonca aj kanceláriu psychiky

Multifunkčné konferenčné stolíky

Väčšinu konferenčných stolíkov je možné využiť na recepciu hostí, miniexpozície zbierky, umiestnenie reklamných materiálov, výstavy produktov spoločnosti. Mramorové dosky sa neboja vlhkosti, sú vhodné do zimných záhrad, otvorených veránd, na umiestnenie dekoratívnej zelene. Drevené konferenčné stolíky s policami a zásuvkami dopĺňajú úložný systém. Mnohé modely je možné kombinovať do krásnych dekoratívnych skupín.

Prírodné materiály a ručná práca zaručujú jedinečnosť každého konferenčného stolíka. Exkluzívny dekor zdôrazňuje postavenie majiteľa domu a spoločnosti.