Aká má byť strešná krytina? V prvom rade kvalitná!

Vláknocementová krytina je v porovnaní s krytinou spred tridsať rokov dozadu neporovnateľne kvalitnejšia, spoľahlivejšia a odolnejšia voči vonkajším vplyvom. Materiál, z ktorého je krytina vyrobená, je absolútne neškodný voči životnému prostrediu, keďže pozostáva z prírodných surovín ako je cement, vystužené vlákna, voda, vzduch, celulóza. Práve tieto prísady sú zárukou prvotriedne kvalitného a nehorľavého materiálu, ktorý je ideálny pre akékoľvek strechy budov, ba dokonca i fasády.

Odolný povrch, exkluzívne farby = betónová škridla

V súčasnosti sa strešná krytina vyrába pomerne v širokej škále tvarov, pričom najobľúbenejšia je v tvare obdĺžnika s ostrými alebo zrezanými rohami, no výrobcovia ponúkajú tiež kvalitné šablóny tých najrôznejších tvarov. Ak je pre vás prvoradé kvalitné materiálové prevedenie, odolný povrch a exkluzívne farby, ktoré budú dokonalo ladiť s vašim rodinným domom, betónová škridla je presne to, čo potrebujete. A aké sú jej ďalšie prednosti? Mimoriadna pevnosť za akéhokoľvek počasia, nehorľavosť, ba dokonca sa nemusíte obávať ani nepríjemných termitov, ktorým strecha šikovne odoláva.

Vyberte si zo širokej ponuky strešných krytín

Základom je mať plán stavby v predstihu, a to najmä pri novostavbách, kedy by ste mali zvážiť dostupnosť s ohľadom na plochu! Nič nenechávajte na náhodu a do detailov si určite, ktoré materiály vám budú z hľadiska funkčných, izolačných i zvukových vlastností maximálne vyhovovať. Nezabudnite tiež na stavebné povolenie a až keď budete mať všetky tieto potrebné náležitosti splnené, začnite budovať prvý návrh o vzhľade domu.

Creaton.sk ponúka bohatú škálu kvalitnej strešnej krytiny, obkladov pre odvetrané fasády a interiérových materiálov, ktoré vás záujmu nielen kvôli prvotriednym vlastnostiam, ale i primeranej cene, odbornému prístupu zo strany zamestnancov a dlhoročnej pôsobnosti na trhu, počas ktorej si firma vybudovala prestíž na celom svete!