Haly bez starostí

Výstavba novej haly, či už pre vaše podnikanie alebo súkromné účely, môže byť naozaj komplikovaná záležitosť. Ale dá sa to aj jednoducho!

Stalo sa vám už niekedy v živote, že ste mali na starosť zabezpečiť výstavbu novej haly pre vašu firmu, alebo to bol pokyn od vášho nariadeného? Ak nie, teraz je na to ideálny čas, lebo s dnešnými možnosťami to bude ako med lízať. Kým v minulosti museli firmy zápasiť so stavbou murovaných hál, dnes sú to práve montované haly, ktoré sú najlepšou možnosťou. Pýtate sa prečo?

Čo ponúknu montované haly?

V prvom rade je to rýchlosť výstavby. Alebo lepšie povedané, montáže. Neriešite žiadne tehly, betónovanie, murovanie a iné stavbárske činnosti, ktoré vám v prvom rade zožerú čas a v neposlednom rade aj nervy. Základom montovaných hál je oceľová konštrukcia ktorá v sebe spája dva najdôležitejšie prvky – je veľmi silná, ale zároveň ľahká. Nízka hmotnosť zabezpečuje, že na montáž takejto haly stačia, teraz sa držte, dvaja kvalifikovaní robotníci. Oceľová konštrukcia je však zároveň vyrobená z robustných komponentov, takže mylné názory, že oceľové haly sú slabé a pri najbližšom silnejšom vetre sa zrútia, tu absolútne nie sú na mieste. Teda ak ste za základnú výhodu murovaných hál voči montovaným považovali vyššiu odolnosť, teraz už viete, že to tak nie je. Medzi ďalšie výhody patrí prakticky nekonečná prispôsobivosť, keďže jednotlivé komponenty oceľovej konštrukcie sa dajú skutočne jednoducho prispôsobiť vašim predstavám o rozmeroch haly, prípadne dielne. A v neposlednom rade ušetríte aj peniaze, všetky doteraz vymenované vlastnosti sa podieľajú na výrazne nižšej cene ako za murovanú halu.

Kto mi ich ponúkne?

Ak hľadáte firmu, ktorá zastreší celý proces vybavovania montovanej haly od návrhu až po odbornú montáž, firma Frisomat bude pre vás ideálnou voľbou. Získate tak všetky vyššie spomínané výhody, ktorých skutočne nie je málo a budete mať viac času na dôležitejšie veci ako riešenie hál. Nuž, kto montuje, ten sa nestará.