Benab Multi S7 je najlepší matrac na nočný odpočinok

Benab Multi S7 je najlepší matrac na nočný odpočinok

Zvyčajne sa pri zariaďovaní spálne hlavná pozornosť venuje dizajnu postele a celkovému interiéru. A za nič! Kvalitné matrace totiž pomôžu zabezpečiť skutočný komfort v posteli.

Špecialisti a lekári odporúčajú uprednostňovať ortopedické výrobky. Nejde o reklamný trik a ani o drahú alternatívu bežných matracov. Ortopedické matrace sú navrhnuté tak, aby podporovali prirodzenú polohu tela počas spánku. To vám umožní plne odpočívať, vyhnúť sa chorobám a zakriveniu chrbtice, predchádzať chronickej bolesti.

Existuje mnoho druhov ortopedických výrobkov, ale zamerajme sa na možnosť matraca Benab Multi S7. Tento ortopedický model kombinuje vysokokvalitné materiály: kokosové vlákno, výplň vreciek Multipocket a vrstvu studenej HR peny s rôznou tuhosťou.

Hlavné výhody materiálov matracov

HR pena. Vďaka procesu výroby za studena sa nazýva „studená pena“. Tento materiál má jednotnú mikroporéznu a hustú štruktúru s optimálnou kombináciou elasticity a priedušnosti. Matrac s HR penou vás zapotí.

Kokosová vrstva (kokosové vlákno). Táto vrstva pozostáva z prírodných kokosových vlákien kombinovaných s latexom pre väčšiu elasticitu. Koira dodáva matracu pevnosť a prirodzenú ortopedickú tvrdosť a má vysoké protiplesňové vlastnosti.

Taštičková pružina. Najvyšší ukazovateľ kvality medzi pružinovými matracmi. Každá časť je uložená v samostatnom ochrannom obale, ktorý zabraňuje poškodeniu výplne. Matrac obsahuje 650 pružín na meter štvorcový, ktoré opakujú tvar ľudského tela.

Jadro. Vďaka svojej vynikajúcej priedušnosti zostáva výplň matraca suchá aj v uzavretej a zle vetranej miestnosti bez straty antialergických vlastností. Jadro tvoria pružiny umiestnené v 7 anatomických zónach, ktoré sa dokonale prispôsobia ľudskému telu a udržia jeho správnu polohu. A reliéfna plocha poskytuje masážny efekt, uvoľňuje napätie a zlepšuje krvný obeh.

Odnímateľný kryt s prídavkom striebra. Častice striebra zabraňujú vzniku a rozvoju plesní a roztočov a vďaka priedušným vlastnostiam si povrch zachováva svoje antibakteriálne vlastnosti po dlhú dobu bez ďalších chemikálií.

Správny spánok je pre človeka rovnako dôležitý, od detstva v období aktívneho rastu až po starobu. To je zárukou dobrého zdravia, krásneho držania tela, vitálnej energie a ľahkosti. Ortopedický matrac Benab Multi S7 pomôže formovať a udržiavať pohybový aparát zdravý po celý život!