Inovácie vo svete matracov

Inovácie vo svete matracov: čo je nové na Benab.sk?

Inovácie vo svete matracov sú úžasné: inteligentné ortopedické matrace, ktoré reagujú na telesnú teplotu, pokročilá pamäťová pena, doplnky na spanie, ktoré môžu zlepšiť ukazovatele odpočinku a oveľa viac!

Taktiež nás nikdy neunavuje skúmať, testovať a aplikovať nové technológie, ktoré sú dôležitou súčasťou matracov Benab.sk.

Moderný prístup k výrobe matracov

Ponúkame novú kolekciu matracov, ktorá zahŕňa výsledky moderného vývoja našich špecialistov spolu s odborníkmi z iných európskych krajín a dodávateľov materiálov.

Matrace Benab s anatomickými zónami a taštičkovými jadrami s prírodným kokosovým vláknom preukazujú špičkovú ortopédiu a odolnosť voči veľkej záťaži a vrstva HR peny zaisťuje maximálnu priedušnosť a zachovanie optimálnej mikroklímy v posteli.

Ortopedický matrac z pamäťovej peny je moderným riešením nielen na domáce použitie, ale aj pre nemocnice a ústavy lôžkovej starostlivosti. Takéto produkty zabezpečujú normálny krvný obeh a tok lymfy, čím zabraňujú vzniku preležanín. Matrac s pamäťovým efektom sa navyše prispôsobí telesnej teplote a polohe človeka.

Anatomické strihy na oboch stranách poskytujú prevzdušnenie, maximálne pohodlie a podporu chrbtice. Modifikáciu využívajú dokonca aj astronauti NASA, keďže matrac umožňuje pocit beztiaže.

Inovatívne poťahy na matrace znamenajú jednoduchú starostlivosť o produkty, zdravie, starostlivosť o citlivú pokožku a hygienu v posteli. Každý obal je obšitý kondicionérom s termo mikrokapsulami. To znamená, že ide o akýsi senzor, ktorý reguluje teplotu vonkajšieho prostredia a ľudského tela na kontrolu klímy.

Napríklad poťah Medicott obsahuje čiastočky striebra a aktívnu zložku, ktorá zabraňuje rozmnožovaniu plesní. Ľahko sa odstraňuje a umýva, dlhodobo si zachováva antibakteriálne vlastnosti. Certifikované OEKO-TEX a úplne bezpečné pre zdravie.

Poťah Tencel je vytvorený podľa najvyšších štandardov technológie Vortex. Taštičkový matrac vyrobený z pletených a hodvábnych vlákien zabezpečí kvalitnú ventiláciu a odvod prebytočnej vlhkosti.

Matrace Benab sú tiež vybavené poťahmi z prírodného celulózového vlákna Lyocell, ktoré chráni pred kliešťami, a extraktu z aloe, ktorý obsahuje aminokyseliny na regeneráciu pokožky a relaxáciu počas spánku.

Produkty proti preležaninám sú pokryté hygroskopickými krytmi Medical Sanitized, ktoré pozostávajú z vrstiev polyuretánu a polyesteru. Možno dezinfikovať pri teplote +95 °C.

A to nie sú všetky inovácie Benab, pretože sa snažíme o neustále zlepšovanie a sledujeme trendy vo svete ortopedických matracov, aby sme si zaistili pohodlný a zdravý spánok pomocou najnovších technológií!