Hisense s inteligentnými umývačkami riadu ďalej posilňuje v kategórii moderných vstavaných kuchynských spotrebičov

Značka Hisense rýchlo pokračuje vo svojej expanzii a pridáva do svojho sortimentu ďalšie veľké domáce spotrebiče: okrem technologicky vyspelých kuchynských spotrebičov aj plne integrované inteligentné umývačky riadu. Tie čoskoro doplnia inteligentné voľne stojace umývačky riadu, pribudnú tiež vstavané kávovary, ohrievacie zásuvky, odsávače pár a ďalšie veľké aj malé domáce spotrebiče. Okrem toho je spoločnosť Hisense lídrom na trhu s veľkými, tzv. viacdverovými chladničkami a má významné postavenie v kategórii moderných TV vrátane laserových televízorov.

Medzi novinky patrí inteligentná vstavaná umývačka riadu Hisense HV693B60UVAD s XXL kapacitou až na 16 súprav riadu, tromi košmi a tromi ostrekovacími ramenami.  Postará sa o to, aby bol riad vďaka mnohým pokročilým riešeniam dokonale čistý a suchý, či už ide o šálky a taniere od rýchlych raňajok alebo silne znečistené hrnce a panvice s pripálenými a zaschnutými zvyškami jedla.

Má totiž dve vysokotlakové dýzy, ktoré si poradia aj s odolnou špinou. Pre dokonalú čistotu v domácnostiach, kde je potrebné potlačiť škodlivé mikroorganizmy, je určená UV technológia, ktorá spoľahlivo odstráni až 99,9 % baktérií z oplachovej vody.

Umývačka má jedinečnú funkciu Smart Dosing – tá automaticky uvoľňuje správne množstvo umývacieho gélu v závislosti od zvoleného programu. S nádržkou s objemom 0,5 l vydrží automatické dávkovanie až na 20 umývacích cyklov. Technológia All Dry s ekologickým sušením pri otvorených dvierkach zaručuje suchý riad, vrátane plastového.

Medzi mnohými programami nechýba úsporný ECO program, inteligentný AUTO program so senzorovým ovládaním, hygienický program, program na krehké sklo a hodinový program, ktorý možno skrátiť na rekordnú štvrťhodinu.

Ionizačná technológia zaručuje, že umývačka zostane svieža a bez baktérií aj medzi dvoma umývacími cyklami. A to aj vtedy, ak bude v umývačke umiestnený použitý riad z predchádzajúcich dní. Umývačka má aj antibakteriálny program na automatické čistenie vnútorného priestoru a ostrekovacích ramien, ako aj samočistiaci filter s prevenciou upchatia.

Vďaka integrovanej wifi ju možno ovládať aj na diaľku prostredníctvom aplikácie ConnectLife, ktorá je zdrojom praktických tipov a ponúka tiež ďalšie funkcie, ktoré nie sú na ovládacom panelu umývačky. S pomocou aplikácie je možno pripojiť aj ďalšie spotrebiče tohto výrobcu a vytvoriť jednu inteligentnú domácnosť. Umývačka riadu vo veľmi úspornej triede B s tichým invertorovým motorom a vnútorným osvetlením stojí 739 EUR.

Viac informácií: https://sk.hisense.com/, global.hisense.com 

Sense For Technology