Kreslá sú elegantným kusom nábytku

Kreslo predstavuje veľmi osobný kus nábytku. Je to miesto, na ktoré sa tešíme po práci, na relax v ňom a pohodlné čítanie či oddychovanie. Preto je nevyhnutne dôležité, aby spĺňalo individuálne požiadavky každého z nás. Niekto preferuje kreslá s nízkou opierkou bez opierky na ruky, iní majú radšej kreslá s vysokou zadnou opierkou prevyšujúcou výšku hlavy. Najdôležitejším kritériom je tu pohodlnosť, komfortnosť a v druhom rade je to materiál, ktorý preferujeme. Kreslo predstavuje súčasť sedacieho priestoru v obývačke, spolu s pohovkou či sofou. Kreslo ako súčasť obývacieho priestoru je teda vhodné na doplnenie miest na sedenie v prípade, že sofa a pohovka nepostačujú a tiež, ak hľadáme komfortné miesto na každodenný oddych. Táto časť interiéru predstavuje jednu z najdôležitejších, je to miesto, kde trávime čas s našimi najbližšími, miesto, kde usadíme hostí a priateľov.

tv-kreslo-2er-hall-of-fame-cierna-2-180x180Ponuka kresiel je veľmi široká, či už z hľadiska materiálu, štýlu či farebného zhotovenia. Dizajnové trendy sa menia aj tu, tak ako všetky módne doplnky. Do popredia sa dostávajú čalúnené kreslá v retro štýle, obľúbené sú aj kreslá s luxusnými poťahmi v antickom štýle ako napríklad zamat. Máte radi moderný štýl? V tom prípade vám určite zalahodia futuristické kreslá v plastovom či kovovom vyhotovení. Ponuka je vskutku pestrá, svoje miesto si držia aj kreslá s masívnou konštrukciou v koženom prevedení. Ide o nestarnúcu klasiku. Luxusné kožené kreslá spĺňajú reprezentatívnu funkciu, sú vhodné aj na zariadenie kancelárie a pracovne, v ktorej sa príjmajú klienti či obchodní partneri. V posledných rokoch sa tešia obľube aj podnožky vhodne doplňujúce priestor v obývačke. Slúžia na dokonalý relax, dopĺňajú vhodným spôsobom kreslo. Zmaximalizujte si oddych zaborením sa do pohodlného kresla a vyložením nôh na podnožku! Okrem toho sú podnožky vhodné aj na usadenie návštev, prípadne ako odkladací priestor na noviny a časopisy.

Konferenčné stolíky, kreslá spolu s pohovkou a doplnkovými kusmi, ako napríklad taburety, či podnožky tvoria významnú časť každej obývačky.