Rámy na fotky, ktoré si zamilujete

Vybrať si krásny obraz na stenu, ktorý oživí váš interiér, nie je v dnešnej dobe vôbec zložité. Na trhu nájdeme širokú ponuku rôznych obrazov či fotografií, ktoré si zamiluje snáď každý z nás. Vybrať však originálne rámy na fotky, ktoré dodajú danému obrazu úplne iný dojem, môže byť o niečo komplikovanejšie.

Splňte si svoj sen o dokonalom obraze na stenu!

Rámovanie obrazov je subjektívna záležitosť, keďže nie každý si na takomto „detaile“ potrpí. Postupom času však ľudia uprednostňujú rôzne typy rámov, ktoré sú predovšetkým nápadné a elegantné zároveň. Nemyslíme tým len rámy na fotky online, ktoré sú veľa krát historické, no posledné roky sú veľmi obľúbené i kovové rámy na obraz, ktoré v konečnom dôsledku pôsobia priam luxusným dojmom. Základom je nájsť firmu, ktorá má cit pre estetiku, vie s ňou narábať, má skvelé nápady a vie pracovať s povrchom jednotlivých rámov. Či už ste sa rozhodli dať zarámovať diplom, fotografiu, plagát, maľbu, puzzle či zrkadlo, v prvom rade dbajte na použitý materiál. Uprednostňuje skôr prírodné materiály, ktoré vyniknú v interiéri a poskytnú obrazu úplne iný dojem? V tom prípade je pre vás drevo tou najideálnejšou voľbou!

Kvalitný predajca je základ

Pamätajte však, že aj ten najkvalitnejší rám, nemusí hneď znamenať úspech. Čo tým myslíme? Rám by mal ladiť a vhodným spôsobom komunikovať s obrazom či grafikou. Niekedy je samotná textúra omnoho dôležitejšia ako farba. Čo sa týka farieb, dajte prednosť skôr neutrálnejším odtieňom ako je biela, béžová, šedá či hnedá. V niektorých prípadoch sú však výraznejšie farby priam žiaduce, no opäť ide o vkus zákazníka. Práve kontrast predstavuje spravidla základ dobrého dizajnu, čiže ak je vaša domácnosť moderná a preferujete tie najštýlovejšie „kúsky“, riaďte sa týmto pravidlom a váš výber určite neoľutujete!  Rámovanie obrazov cena je prijateľná, čiže sa nemusíte báť zbytočne vysokej investície, ktorú by ste si nemohli dovoliť. Dajte prednosť overenej kvalite a splňte si váš sen o dokonalom obraze snov!

 

Obrázok: http://www.ramovanie.sk/sluzby/ramovanie