Máte nespočetné množstvo problémov s oknami v zimnom období? Vymeňte ich a ušetríte!

Správny výber okien je veľmi dôležitý. Pre „laika“ môžu okná na prvý pohľad vyzerať rovnako. Odlišnosťou býva vo väčšine prípadoch ich cena alebo rôzny dizajn okien. Ako však zistíte, ktoré  sú naozaj kvalitné plastové okná a ktoré nie ? Netreba sa pozerať len na dizajn a cenu. Je nevyhnutné, aby ste zistili aj vlastnosti a špecifikáciu okien. Veríme, že dokážete skĺbiť krásny dizajn, ako aj potrebné funkčné vlastnosti okien. Podľa našich skúseností sú výbornou voľbou okná Salamander.

Zimné obdobie a okná

Dovolíme si tvrdiť, že existujú desiatky príčin problémov s oknami. Od stola je len veľmi ťažké povedať, čo zapríčiňuje práve Vaše problémy s oknami. Z tohto dôvodu, by Vašim prvým krokom mal byť telefonát odborníkovi, aby sa prišiel pozrieť na Vaše okno/okná a zistiť príčinu nedodržania jeho sľúbených funkčných vlastností.

V zimnom období je najčastejším problémom starých okien, ako aj novších nekvalitných okien ich prefukovanie. Je až prekvapivo vysoké množstvo ľudí, ktorí majú problém práve s touto situáciou. Príčinu môžeme hľadať rôzne. Za fúkanie studeného vzduchu dovnútra bytov a domov  môže nekvalitné/vykrútené okno, ako aj jeho zlé nasadenie, zle kovanie - pritlačenie okien na tesnenie, zle vyplnená špára medzi oknom a múrom. Príčiny môžu byť naozaj veľmi rôzne, avšak všetky sú znakom nekvalitnej roboty, či už vo výrobe okien alebo pri jeho osádzaní.

Čo robiť v prípade nekvalitných okien? VÝMENA!

Je to nevyhnutná investícia, ktorá sa Vám v konečnom dôsledku vráti. Neváhajte vymeniť Vaše staré okná za nové. V dnešnej dobe je to naozaj jednoduché. Firma Cedera ponúka okrem kvalitných služieb aj odborné poradenstvo, s ktorým nebude nájdenie nových okien a ich výmena žiadny problém.  Odborné poradenstvo zahŕňa výber okien a doplnkov tak, aby sa zachoval štýl a dizajn miestnosti v ktorej sa okná nachádzajú. Ďalej je tu možnosť vypracovania cenovej ponuky. V prípade prejavenia Vášho záujmu, budú k Vám domov zaslaní technici, tí  zabezpečia odborné zameranie okien, dopravu, a taktiež bude vykonaná profesionálna výmena okien a montáž. Viac o možnostiach a procese výmeny okien sa dozviete v nasledujúcom linku.

Článok pre Vás napísali špecialisti na okná z www.cedera-okna-sk