Nábytok v spálni podľa hesla „menej a kvalitnejšie“

Spálňa je intímnym miestom domácnosti, izbou, kam majú prístup len vyvolení. Ako miesto oddychu by preto mala spĺňať isté parametre vrátane vhodne zvoleného nábytku a to nie len čo sa materiálu a farebných kombinácií týka. 

Relax je tým lepší, čím menej rušivých vplyvom má na nás dosah. Spálňa ako miesto, v ktorých relaxujeme a naberáme sily počas spánku, by preto nemala byť preplnená nábytkom a vecami, ktoré nám pripomínajú pracovné povinnosti a blížiace sa termíny. Spálňa bez nábytku by však bola len holou miestnosťou. Na nasledujúcich riadkoch vám preto poradíme funkčné a elegantné nábytkové doplnky z ponuky najväčšieho eshopu s nábytkom na Slovensku – Novynabytok.sk.

Posteľ

Posteľ do spálne bez pochyby patrí. Pre váš najlepší relax by ste mali zvoliť výrobok z dreva a na nožičkách, aby bola počas spánku zabezpečené cirkulácia vzduchu. Či už vyberáte manželskú, jednolôžkovú alebo rozkladaciu posteľ, dbajte na to, aby bola dostatočne priestranná a nie príliš mäkká. To docielite aj pomocou vhodných roštov a matracov, ktoré tak isto nájdete na webe Novynabytok.sk.

Skrine

Elegantné šatníkové skrine sú praktickým kusom nábytku, ktorý si spoľahlivo nájde miesto aj vo vašej spálni. Vďaka maximálne využitému miestu do šatníka schováte všetky svoje veci, sezónne aj tie, ktoré využijete počas roka. Farba skrine a počet jej dverí je len na vás a vašich potrebách rovnako ako rozhodnutie, či priestoru a izbe dodáte hĺbku pomocou sklených dverí alebo ponecháte drevenú klasiku.

Komody a skrinky

Praktické úložné priestory sa vždy zídu aj v spálni, kde chcete mať po ruke hygienické potreby, budík alebo obľúbenú knižku, ktorú si najlepšie vychutnáte len pri čítaní v posteli. Pri výbere skriniek a komôd z ponuky Novynabytok.sk si môžete pomôcť praktickými filtrami farieb a rozmerov. Svetlejšie aj tmavšie prevedenia budú vhodne pasovať aj do vášho domova.