Do záhrad, sadov aj lesov – bez týchto prístrojov sa nezaobídete

Práce na záhrade niektorí milujú, iní zase nenávidia. Faktom ale je, že keď na ne príde čas, treba ich spraviť. Aspoň pokiaľ vám záleží na vizuálnom stave vašej záhradky alebo sadu.

 

Stromy sú úžasné výtvory prírody a človeku poskytujú mnohoraký úžitok. Jeden strom vyprodukuje za deň niekoľko litrov kyslíka, v horúcich letách poskytujú stromy úžasný tieň a tie ovocné aj osvieženie v podobe svojich plodov. Ich hmota navyše človeku slúži ako palivo aj materiál na stavbu príbytkov alebo úžitkových či dekoračných predmetov. Na nasledujúcich riadkoch vám predstavíme výkonné drviče konárov, štiepkovače a iné prístroje z ponuky Ibo.sk, pomocou ktorých účinne spracujete drevnú hmotu alebo skrášlite stromy a dreviny vašich záhrad.

 

Drviče, štiepkovače

V tejto kategórii nájdete verných elektrických záhradných pomocníkov, spratných a ľahkých na prenos aj údržbu  za niekoľko stoviek eur a tiež profesionálne benzínové stroje s výkonnými motormi, ktoré sú schopné okamžite spracovať aj hrubé konáre s priemerom viac než 80mm. Záleží len na tom, aký objem činností máte v pláne vykonávať.

 

Štiepačky

Najmä majitelia krbov, kachiel a všetci, čo kúria tuhým drevným palivom určite ocenia ponuku štiepačiek. Pomocou horizontálnych aj vertikálnych štiepačiek spracujete aj čerstvé drevo a za pár minút už môžete kúriť. Tie najvýkonnejšie pôsobia silou až pätnásť ton a uznáte samy, že takej sile je ťažko odolať.

 

Motorové píly

Už klasickým pomocníkom všetkých kutilov a záhradkárov sú motorové píly. Ibo.sk ponúka výrobky renomovaných značiek, benzínové aj elektrické píly pre náročné aj menej náročné lesnícke či záhradkárske práce. Kvalitný dodávateľ nezabúda na detaily a to platí aj v tomto prípade, preto sa v eshope Ibo.sk môžete spoľahnúť na kompletný sortiment výrobkov a doplnkov ako lišty, pilníky, reťaze či potreby na brúsenie reťazí.