Nové voľne stojacie chladničky Gorenje GardenFresh ConnectLife

Gorenje predstavuje nový rad voľne stojacich chladničiek Gorenje GardenFresh ConnectLife s wifi a ovládaním na diaľku. Chladničky s výškou 2 m a veľkorysým objemom viac ako 360 l sú vybavené technológiami, ktoré napodobňujú podmienky v prírode, aby potraviny vydržali dlhšie čerstvé. Dokonca majú aj adaptívnu technológiu, ktorá sa naučí predvídať vaše správanie. ConvertActive vám dáva možnosť zmeniť mrazničku na chladničku podľa potreby, Convert ZeroZone vám navyše umožňuje premeniť priehradku s nulovou zónou
v chladničke na priestor na zeleninu a ovocie.

ConnectLife

Zjednodušte si život! Chladnička s wifi otvára úplne nový svet možností. Pomocou aplikácie ConnectLife môžete odkiaľkoľvek nielen nastaviť teplotu, ale aj skontrolovať, či všetko funguje, ako má, a či niekto doma – napríklad deti, ktoré prepadol hlad – nenechal otvorené dvierka.

Intenzitu chladenia alebo mrazenia môžete zvýšiť už cestou z obchodu aktivovaním funkcie SuperCool, resp. FastFreeze.

Po návrate domov sa potraviny oveľa rýchlejšie vrátia do optimálnej teploty a zachovajú si tak svoje nutričné vlastnosti. Približne po 48 hodinách sa funkcie automaticky vypnú a teplota sa vráti na predvolené nastavenie, ak to už predtým neurobíte sami.

Chladničku môžete tiež diaľkovo prepnúť do prázdninového režimu, a znížiť tak účty za elektrinu. Alebo získať tipy a nájsť odpovede na často kladené otázky.

Zelenina ako čerstvo pozbieraná

Novinka poteší všetkých, ktorí žijú zdravo. Má totiž jednu z najväčších zásuviek na ovocie a zeleninu na trhu, zásuvku CrispZone so systémom SmartHumidity. Špeciálna membrána udržiava vlhkosť na optimálnej úrovni a prepúšťa prebytočnú vlhkosť von zo zásuvky. Zelenina a ovocie tak zostávajú dlhšie čerstvé a zachovávajú si cenné vitamíny.

Priestory meniace sa presne podľa potreby

Chceli by ste dnes uskladniť viac zeleniny alebo naopak viac mäsa, rýb a lahôdok? Alebo potrebujete rýchlo vychladiť nápoje na párty s priateľmi? Žiadny problém.

Šikovná a praktická objemná chladiaca zásuvka Convert ZeroZone s regulovateľnou teplotou sa ľahko zmení z nulovej zóny na ďalšiu priehradku na veľké množstvo ovocia a zeleniny. Najchladnejšiu časť chladničky tak môžete využiť rôznymi spôsobmi v závislosti od vašich potrieb.

S funkciou ConvertActive stačí jednoducho stlačiť tlačidlo a mraziaci priestor sa zmení na chladničku alebo veľkú nulovú zónu. V závislosti od vašich potrieb tak získate dostatok priestoru na vychladenie nápojov alebo pripraveného pohostenia na párty s priateľmi.

Procesy napodobujúce prírodu

Novinka je vybavená celým radom technológií, ktoré vytvárajú klímu podobnú tej v prírode. Technológie ako IonAir, Multiflow 360° alebo NoFrost Plus ponúkajú všetko, čo potrebujete, aby vaše potraviny zostali čerstvé a svieže bez ohľadu na to, na ktorú policu v ktorej časti chladničky alebo mrazničky ich položíte.

Naučí sa predvídať vaše chovanie

Adaptívna technológia AdaptTech si zapamätá vaše návyky a dokonca sa učí predvídať vaše správanie. Takže ešte pred otvorením chladničky zníži teplotu o jeden až dva stupne. Ušetríte tak potraviny pred teplotnými šokmi spôsobenými zmenou teploty pri otvorení dverí chladničky. Preto zostanú dlhšie svieže a plné života.

Šikovné konštrukčné riešenie

Novinka s dotykovým displejom vo dvierkach bez rukoväte má hĺbku 60 cm a rovnú, hladkú zadnú stenu – kondenzátor je totiž ukrytý vo vnútri spotrebiča medzi zadnou stenou a izolačnou penou. Chladničku je preto možné umiestniť do medzery v kuchynskej zostave až tesne k stene a zachovať jednotnú líniu kuchynského nábytku.

Chladnička tiež dokonale využíva dostupný priestor na uskladnenie veľkého množstva potravín a je veľmi tichá. Vďaka premyslenej konštrukcii a mechanizmu otvárania dvierok ju možno umiestniť aj do rohu alebo len tak medzi kuchynské skrinky či vedľa iného spotrebiča bez krycích líšt alebo medzikusov.

Ak si napríklad kúpite novinku Gorenje NRC620CSXL4WF, do konca augusta získate príjemnú 80 % zľavu na akýkoľvek malý spotrebič Gorenje. To vám zjednoduší život hneď dvakrát! Viac informácií nájdete na webovej stránke.

Novinka – Gorenje NRC620CSXL4WF

Nová voľne stojaca kombinovaná chladnička Gorenje NRC620CSXL4WF ConnectLife s wifi s pokročilou beznámrazovou technológiou Total NoFrost Plus ponúka veľký objem 361 l pri výške 200 cm, z toho 106 l v priečinku ConvertActive, ktorý možno premeniť z mrazničky na chladničku. Antibakteriálna ionizačná technológia IonAir spolu so systémom MultiFlow 360° zabraňuje vzniku väčšiny škodlivých organizmov a zápachu. Inteligentný systém AdaptTech bude predvídať vaše správanie a pred otvorením dverí zníži teplotu o 1 – 2 stupne. Chladnička je vybavená jednou z najväčších zásuviek na zeleninu CrispZone s reguláciou vlhkosti SmartHumidity a inovatívnou zásuvkou Convert ZeroZone, ktorá sa pohodlne zmení z nulovej zóny na mäso a ryby na ďalší priestor na ovocie a zeleninu. Medzi mnohé užitočné funkcie patrí aj ovládanie cez mobil a aplikáciu ConnectLife, rýchle zmrazovanie FastFreeze a XtreemFreeze alebo energeticky úsporný režim EcoMode. S hĺbkou 60 cm ju možno esteticky zabudovať do kuchynskej linky, dokonca aj tesne medzi skrinky alebo do rohu. Zábudlivcov upozorní na otvorené dvere alarm alebo na diaľku aplikácia v telefóne. Chladnička s luxusným čistým dizajnom s dverami z brúsenej ocele a efektným LED displejom sa predáva za odporúčanú cenu 799 EUR.

 

Viac informácií:

sk.gorenje.com