Špičkové produkty od Tescomy

Aj vy milujete mleté mäso a výborné recepty, ktoré sa dajú z neho ukuchtiť? Občas máte možno dilemu, či je lepšie kúpiť mleté mäso v obchode alebo si ho namlieť v pohodlí domova. Možno ani vy nemáte príliš veľkú dôveru voči mletému mäsu, ktoré si kúpite v obchode, a z tohto dôvodu je lepšie siahnuť po kvalitnom mlynčeku na mäso, ktorý tento problém vyrieši za vás.

Kvalita na prvom mieste!

Mleté mäso sa pripravuje snáď v každej domácnosti. Či už ste milovníkom bolonskej omáčky na špagety, mäsových guliek či lazaní, určite mi dáte za pravdu, že najlepšie je si mäso namlieť tesne pred tepelnou úpravou. Uznajte sami, že niet nad čerstvé mäso bez akýchkoľvek „zbytkov“, ktoré si dokážete pripraviť kedykoľvek a prakticky kdekoľvek. Mäso umyjete a jednoducho ho vložíte do mlynčeku na mäso, ktorý zvyšnú prácu spraví za vás. Mlynček na mäso od spoločnosti Tescoma je určený pre všetky typy mäsa ako je hovädzie či bravčové, pričom dokáže namlieť mäso nahrubo i najemno. Je univerzálny na prípravu strúhanky, cesnaku, cibule či dokonca aj orechov.

397006Aby ste si mohli jedlo skutočne vychutnať, určite tiež oceníte príbory Tescoma, ktoré vás už svojim vzhľadom, hmotnosťou aj duchom milo potešia. Na výber máte zo širokého sortimentu príborov, takže je len na vás, čomu dáte prednosť. Výhodou je predovšetkým vysoká odolnosť a prvotriedna kvalita, takže príbor vám vydrží niekoľko rokov, ba dokonca celý život. Ak chcete mať kuchynské doplnky kompletné, v neposlednom rade treba myslieť na hrnce Tescoma, ktoré vám pomôžu s prípravou akéhokoľvek receptu. Či už pôjde o hrnce vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele alebo s extra sendvičovým dnom, je len na vás. Na záver treba dodať, že je skutočne dôležité investovať do kvality a do takého kuchynského príslušenstva, ktoré vám bude slúžiť mnoho rokov.

FOTO: eshop.tescoma.sk