Vulkanické kamene Dog Rocks®: Overený produkt pre váš trávnik!

Mať doma domáceho miláčika, nemusí byť vždy len príjemná a jednoduchá záležitosť. Obzvlášť, ak sa usilujte o krásny vždy zelený a zdravý trávnik. Každý psí miláčik (alebo aj iný druh) chodí na malú toaletu. Práve preto sa oplatí poznať účinný produkt, ktorý eliminuje škodlivé účinky psieho moču na trávnik. Vyzerá aj váš trávnik ako po bojisku? Sú na ňom žlté alebo aj suché miesta po celej ploche? Dnes existuje overený produkt pre každý trávnik!

 

Vulkanické kamene Dog Rocks®  

V súčasnej dobe je k dispozícii jedinečný a overený produkt na elimináciu vypálených škvŕn na trávniku
po tom, ako miesto použil váš psí miláčik na malú toaletu. Ide o prírodné vulkanické kamene s názvom Dog Rocks®.

Ako fungujú?  

Dog Rocks® je paramagnetická, vyvretá (vulkanická) hornina, pochádzajúca z Austrálie. Jedná sa o prírodný produkt, ktorý dokáže eliminovať prírodný jav, akým je škodlivé psie močenie do trávnika. Sila vulkanických kameňov spočíva v tom, že sú schopné odfiltrovať rozličné nečistoty a špinu z vody, predovšetkým amoniak, cín a zároveň dusičnany. Všetky podobné látky sa spolu so psím močom dostávajú do kontaktu s trávnatým porastom. Výsledkom sú vypálené korienky trávy, práve tie na pohľad nepríjemné suché a žlté miesta v trávniku, ktoré neuniknú žiadnemu pozornému oku.

Aký je výsledok?  

Výsledkom účinku vulkalických kameňov Dog Rocks® je znížené množstvo dusičnanov, ktoré váš pes príjme v strave. Okrem toho to znamená aj ich menšie množstvo, ktoré sa dostane do trávnika v podobe psieho moču. Konečným efektom je krásny zelený a zdravý trávnik, aj keď ho váš pes používa na svoju malú potrebu.

Vyskúšajte aj vy silu vulkanických kameňov Dog Rocks® pre svojho psieho domáceho miláčika. Váš trávnik už viac nemusí trpieť. Pomôžte mu prírodnou silou kameňov už dnes!

Navštívte internetový obchod petpark.sk