Zváračské rukavice Tegera: Švédska kvalita dostupná aj na Slovensku

Zváračské rukavice Tegera: Švédska kvalita dostupná aj na Slovensku

Švédsky výrobca pracovných rukavíc Tegera, sa venuje vývoju a výrobe už viac ako 70 rokov. Aké sú jeho prednosti a prečo sú Tegery tak obľúbené, medzi náročnými zákazníkmi?

70 ročná kvalita zo Švédska

Značka Tegera existuje od roku 1949 a za ten čas sa jej podarilo etablovať medzi elitných hráčov v segmente vývoja a výroby pracovných rukavíc.

Vývoj a výroba je veľmi dôležitý fakt. Väčšina našich domácich značiek totiž funguje v roli tzv. importéra. To znamená, že nakúpia hotové rukavice, doplnia vlastné logo a predávajú zákazníkom.

Na druhú stranu existujú výrobcovia, ktorí pracovné rukavice vyvíjajú, dbajú na materiály a postupy pri výrobe, testujú a posúvajú trh dopredu. Kvalita rukavíc od takéhoto výrobcu je neporovnateľne vyššia oproti bežnej ponuke. Rukavice sú ergonomickejšie, majú rôzne užitočné vlastnosti a hlavne, kvalitné materiály, ktoré neškodia pokožke.

TIP: Vyvarujte sa najlacnejším rukaviciam na trhu. Pletené rukavice s trhovou hodnotou na úrovni 0,5 €/pár sú vyrábané z nezdravých materiálov, najčastejšie deriváty ropy. Pri potení sa vám následne tieto materiály dostávajú do tela skrz póry na tele.

Tegera rukavice nielen pre zváračov

Tegera má v portfóliu viac ako 350 modelov rukavíc. Veľké zastúpenie tvoria hlavne kožené modely, keďže škandinávske krajiny ponúkajú najkvalitnejšiu kožu.

A práve vysokokvalitnú kožu si obľúbili aj zvárači, u ktorých je obľúbený model Tegera 126A. Lícová kozia koža najvyššej kvality, prešívaná nehorľavým Kevlarom, ponúka najlepší cit v prstoch. Obľúbené TIGárske rukavice kopíruje množstvo značiek, no málokto dokáže dosiahnuť také vlastnosti, aké ponúka Tegera.

Pre náročných zváračov dávame do pozornosti aj zváračské rukavice Tegera 132A - jedná sa o rukavice odolné proti vode a olejom s protiporéznymi vlastnosťami.

Celú ponuku zváračských rukavíc Tegera nájdete u prémiového predajcu REPRESENT. Workwear na adrese representworkwear.sk/zvaracske-rukavice/m-tegera