5 dôvodov, prečo si vybrať Daikin

1. Odborníci v oblasti klimatizácií

Ako odborníci v oblasti klimatizácií, sa snaží Daikin porozumieť tomu, čo vytvára pohodlné domáce prostredie. Spojili dizajnérske a inžinierske inteligentné technológie, ktoré poskytujú čo najlepšie pohodlie pre ľudí.

2. Špecializovaná predajná sieť

Daikin je k dispozícii prostredníctvom siete špecialistov. Daikin Specialist Dealer bude posúdzovať, plánovať a inštalovať správne klimatizačné riešenie pre váš domov, pričom bude plne zohľadňovať potreby vašej rodiny alebo firmy.

3. Kvalitná podpora po predaji

Spoločnosť Daikin zaručuje váš komfort v každom aspekte ponúkaných služieb. Daikin tím pre podporu predaja vám poskytne potrebný servis pre vaše nepretržité pohodlie po kúpe.

4. Špecializované jednotky

Daikin klimatizácie do bytu s rozdeleným systémom sú schválené programom Asthma + Respiratory Foundation NZ Sensitive Choice® a sú označené symbolom modrého motýľa. Čo označuje produkty, ktoré sú najvhodnejšie pre ľudí postihnutých astmou a alergiami. Daikin je jedinou značkou s rozdeleným systémom, ktorú rozpoznáva program Sensitive Choice pre technológiu filtrácie a čistenia vzduchu.

5. Výhody technológie Daikin

Spoločnosť Daikin sa venuje viac ako 90 rokov vývojovým technológiám, ktoré zabezpečujú efektívnosť  vykurovania a chladenia vášho domova alebo firmy. Ponúkajú vynikajúcu kvalitu a trvanlivosť od svetového lídra v oblasti vytvárania klimatizačných technológií či tepelných čerpadiel, ktoré sa starajú o ľudí, ako aj o planétu.