Aké doplnky si vybrať do interiéru? Pridajte sa k nášmu svetu inšpirácie

Každý interiér potrebuje doplnky, aby sa prejavil jeho jedinečný charakter. Nepotrebujete žiadne dômyselné zmeny. Občas postačí iba zmeniť umiestnenie nábytku alebo farbu doplnkov a interiér je vynovený.

Obrazy na stene – módne a moderné interiérové doplnky

Nástenné obrazy sú jednou z možností. Ich montáž je jednoduchá, sú farebné a vhodné do takmer každého interiéru. Akrylové obrazy na objednávku poskytujú nielen neštandardné rozmery, ale aj vyhradenú grafiku. To znamená, že ak chcete vašich blízkych obdarovať originálnym darčekom, môžete použiť ľubovoľnú grafiku a urobiť z nej akrylový alebo sklenený obraz. Obchod Tulup.sk ponúka tlač v najvyššej kvalite, a preto vzory budú mať intenzívne a živé farby.

Pre akrylové obrazy nie sú vhodné vysoké teploty a voda. Odporúčame ich preto umiestniť čo najďalej od zdroja tepla a vlhkosti. Tým určite predĺžite ich životnosť a trvanlivosť. Tieto obrazy budú originálnou výzdobou detskej izby alebo spálne. A môžu byť tiež vhodne použité ako dekorácia obývacej izby. Obrazy vyrobené z akrylu sa dajú ľahko čistiť. Ak ich chcete udržať čisté, stačí ich občas utrieť vlhkou handričkou.

Fotoobraz na plátne – ľahké a praktické interiérové dekorácie

Fotoobraz na plátne sú zaujímavou alternatívou klasických obrazov maľovaných olejovými farbami. Na rozdiel od tradičných obrazov nevyžaduje fotoobraz na materiáli canvas rámy, a to výrazne znižuje ich hmotnosť a skracuje čas montáže. Sú tiež oveľa praktickejšie. Môžete ich premiestniť z miesta na miesto bez pomoci cudzej osoby. Okrem toho sú tak ľahké, že obraz na materiáli canvas môžete pokojne zavesiť na samolepiacich závesoch bez toho, aby ste museli vŕtať do steny. Obrazy canvas budú dokonale fungovať ako jedinečná dekorácia v detskej izbe alebo spálni. Ich živé farby rozjasnia miestnosť a tiež ju opticky zväčšia. Toto riešenie budú určite milovať tí, ktorí majú len malý priestor pre zariadenie a výzdobu.

Sklenené panely a obrazy na skle do kuchyne – dodajte interiéru energiu!

Ako vyzdobiť kuchyňu tak, aby čas, ktorý v nej strávime, bol skutočným potešením? Kuchyňa je miestnosť, kde je ťažké mať dekorácie odolné voči vysokým teplotám a vlhkosti. Preto tu budú najbezpečnejšie a najtrvalejšie možnosti obrazov a panelov na skle. Tvrdené sklo je materiál odolný voči mechanickému poškodeniu, vode, nečistotám, prachu a poškriabaniu. V súčasnosti je to tiež jeden z najodolnejších materiálov dostupných na trhu a to znamená, že môže úspešne nahradiť klasické dlaždice. Grafika na skle do kuchyne môže byť ľubovoľná, aj keď najobľúbenejšie sú motívy bylín, zaváranín a pyré, odzrkadľujúce kulinárske umenie. Obrazy na skle, aj keď je ich montáž ťažšia než v prípade obrazov canvas, budú perfektne fungovať ako kuchynská dekorácia.

Každý interiér sa riadi vlastnými zákonmi, ale každý si zaslúži originálne a nádherné dekorácie, ktoré zmenia jeho vzhľad a uchvátia členov domácnosti a hostí.