Ako si vybrať správnu firmu pre montáž klimatizácie? Poradíme vám!

Ako si vybrať správnu firmu pre montáž klimatizácie? Poradíme vám!

Máte dilemu, či pre montáž vašej klimatizácie osloviť certifikovanú firmu alebo spoločnosť, ktorá nemá žiadne oprávnenia, ale je o poznanie lacnejšia? Alebo nebodaj uvažujete o tom, že si ju nainštalujete svojpomocne? Nech už sa rozhodnete akokoľvek, certifikovaná spoločnosť je pre vás nepochybne tou najlepšou voľbou. Nájsť však odborníkov, ktorým zveríte do rúk montáž vašej klimatizácie nemusí byť vôbec ľahké.

Za svoje peniaze očakávame kvalitné služby a často “veľa muziky za málo peňazí”. Avšak stáva sa, že v snahe ušetriť natrafíme na nie príliš profesionálny prístup a v konečnom dôsledku montáž klimatizácie preplatíme. Čo robiť, aby ste túto situáciu riešiť nemuseli?

Kúpou ochota nekončí 

Najdôležitejšie je, aby ste si vybrali firmu, ktorá bude overená zákazníkmi. Prečítajte si recenzie na Googli, Facebooku či Instagrame, ak tieto komunikačné kanály využíva. Opýtajte sa známych, s kým majú aké skúsenosti, zistite si históriu danej spoločnosti a podobne. Jednoducho si urobte prieskum.

Ak vám už nejaká padne do oka, mala by spĺňať určité podmienky, ktoré vám uľahčia priebeh nielen samotnej montáže, ale aj ďalšiu komunikáciu s ňou. Na webe nájdete množstvo spoločností, ktoré síce montáž vykonávajú, no jej kvalita môže byť otázna. Montáž klimatizácie si vyžaduje odbornosť a ak je vykonávaná neodborne, môžete riskovať, že stratíte záruku poskytovanú výrobcom.Ako si vybrať správnu firmu pre montáž klimatizácie? Poradíme vám!

Okrem toho, že firma pre ktorú sa rozhodnete svoju prácu vykoná profesionálne, mala by vám ponúknuť kvalitný záručný a pozáručný servis. Na stránkach TermoTeamu je zriadená nonstop linka v prípade, ak potrebujete pomôcť alebo poradiť. Nemusíte tak nikde ísť a všetko môžete vybaviť aj z pohodlia domova.

Dôležitá je rýchla komunikácia a spätná väzba 

TermoTeamu môžete tiež prostredníctvom krátkeho formulára zanechať svoj kontakt a vybavenie vašej žiadosti prebehne naozaj veľmi rýchlo. Nič tak nenecháte na náhodu a nemusíte mať strach, že ostanete bez klimatizácie na nejaké dlhšie obdobie.

Ďalším dôkazom toho, že máte dočinenia so serióznou spoločnosťou je, že ponúka priestor pre spätnú väzbu. Ak to nerobí, mali by ste určite spozornieť. Získanie spätnej väzby by malo byť pre každú firmu veľmi dôležité, pretože sa pomocou nej dokáže posúvať vpred a kvalitu svojich služieb neustále zlepšovať.

Chcete, aby montáž vašej novej klimatizačnej jednotky prebehla bez problémov? Navštívte stránky TermoTeamu a dohodnite si termín. Odborníci vám ju nielen nainštalujú, ale aj ochotne poradia, ako ju udržiavať.