Ako zariadiť obývaciu izbu?

S príchodom jarného počasia sa majitelia rodinných domov a bytov púšťajú do rekonštrukcie interiéru. Rovnako ako v oblasti módy, tak aj v oblasti bývania sa udávajú nové trendy, s ktorými vnesiete do miestnosti ojedinelé čaro a punc originality. Ak sa chcete tentoraz zamerať na obývaciu izbu, ktorá predstavuje spoločenskú miestnosť, potom vám poskytneme niekoľko zaujímavých tipov.

Dominujúcim prvkom obývacej izby je bezpochyby sedacia súprava s konferenčným stolom, lebo tu sa bude sústreďovať všetko dianie. Hneď druhú prioritu by ste mali priradiť obývacej stene, ak si ju prajete. Keďže je kladený dôraz na minimalizmus, obývacie steny už nie sú tak žiaduce. V niektorých obývacích izbách sa tento druh nábytku vôbec nenachádza.

Veľmi obľúbeným riešením je sedacia súprava, konferenčný stolík a televízia zavesená na stene, prípadne ešte domáce kino a ďalšie gadgety.

Akú sedaciu súpravu vybrať?

U sedací súpravy sa budete rozhodovať, aký materiál vybrať. Luxusným výzorom sa pýšia kožené sedacie súpravy, pri ktorých je žiaduca vysoká kvalita kože. Ak je použitá náhradka kože, potom sa budete k sedacej súprave v lete lepiť a v zime vás bude chladiť. Počítajte však s vyššou cenou.

Ďalší dôležitý nábytok je konferenčný stolík, ktorého dizajn by mal korešpondovať s prípadnou obývacou stenou či iným druhom nábytku v miestnosti. Dôležité je, aby celá miestnosť pôsobila ucelene.

Kde nábytok kúpiť?

V tejto oblasti pôsobí internetový obchod zltahala.sk, ktorý sa vyznačuje širokým sortimentom a atraktívnymi cenami. Či už potrebujete šatníkové skrine, nábytok do detskej izby či postele do spálne, určite si tu prídete na svoje. Z jedného obchodu vybavíte všetky miestnosti vo svojom dome, respektíve byte.

Pri každom produkte máte uvedené, či je skladom či na objednanie, a tak si urobíte predstavu o tom, kedy budete mať nábytok k dispozícii.