Chcete mať pocit súkromia? Skúste tieniacu sieť.

Máte záhradu či terasu a prekáža vám nedostatkom súkromia? Chcete, aby sa z vášho starého plota konečne stal estetický prvok, ktorý nepôsobí rušivo a zapadá do okolitého prostredia? Rozčuľuje vás, že vinou susedov je váš pozemok znečistený? Potrebujete zatieniť váš intímny priestor?

sietka03Netreba čakať, kým vám z záhrade vyrastie hustý nepriehľadný porast alebo našetríte na nový plot. Ani majitelia balkónov či terás už nemusia trpieť nedostatkom intimity. Riešením je tieniaca sieť, ktorý si na svoj pozemok či balkón dokáže namontovať hocijaký laik či dokonca odporca domácich prác.

Tieniace siete na plot sú v ponuke v rôznej gramáži, s ktorou súvisí tzv. tienivosť – čím je plot hustejší (s vyššou gramážou), tým je zároveň vyššia jeho tienivosť. Tá sa deklaruje od 30 až do 95 %, takže zákazník si môže vybrať zo širokej škály presne podľa svojich potrieb.

siet_stary_plot01Inštalácia tieniacej siete je hračkou a zvládne to naozaj každý. Sieť má v hornej aj spodnej časti spevnený okraj s okami, ktoré slúžia na jej uchytenie.  Fixovať sa môže pomocou rôznych úchytov: drôtov, klipsní, pások, špagátu, sponiek. Najlepšia fixácia sa zabezpečí pomocou úchytov, ktoré sú na to špeciálne určené. Tie zákazník nájde v ponuke spolu s tieniacimi sieťami.

Tieniace siete predstavujú rýchle a efektné riešenie, ktoré nestojí veľa ani vášho času, ani peňazí. Nadobudnuté súkromie, konečne tieň na vašej terase, príjemné prostredie – to všetko možno dosiahnuť aj u vás doma.