Kolekcia Gorenje Simplicity pre jednoduchší život

Životný štýl a kuchárske návyky sa vyvíjajú, rovnako ako spôsob, akým vybavujeme naše kuchyne. Odpoveďou na dnešné každodenné výzvy je kolekcia kuchynských spotrebičov Gorenje Simplicity. Spája v sebe premyslený dizajn, moderné technológie a užívateľsky prívetivé funkcie, ktoré zjednodušujú každodennú rutinu a prinášajú pohodlie do života. Od varenia cez chladenie až po umývanie riadu.

Dizajnová kolekcia Gorenje Simplicity v tajomnej čiernej alebo čisto bielej farbe si vás získa svojím moderným vzhľadom a čistými líniami. Tým to však rozhodne nekončí - za elegantným kabátom sa skrývajú adaptívne technológie, ktoré sa prispôsobia vašim zvykom, a automatické funkcie, ktoré „SA“ jednoducho postarajú o všetko za vás, aby ste mali zo života viac.

Ovládanie týchto nových spotrebičov tiež nie je žiadna veda - v závislosti od modelu sú k dispozícii klasické gombíky, tlačidlá alebo intuitívne dotykové ovládanie. Ako aj diaľkové ovládanie prostredníctvom mobilných zariadení a aplikácie ConnectLife, ktorá ponúka ďalšie funkcie, inšpirácie a tipy, ako ešte viac ušetriť. Portfólio zahŕňa rúry, indukčné a sklokeramické varné dosky, chladničky, mikrovlnné rúry a odsávače pár.

Jednoduché varenie

Veľké stretnutia a veľa jedla - to si vyžaduje aj väčšie hrnce a panvice. Indukčné varné dosky Gorenje sa môžu pochváliť komfortnou varnou plochou s integrovanými senzormi v každej varnej platničke - senzory automaticky rozpoznajú polohu a veľkosť hrnca, aby bolo varenie čo najjednoduchšie. Funkcia BridgeZone jediným dotykom spojí dve varné zóny za sebou do jednej veľkej, takže môžete variť alebo grilovať aj vo veľkom pekáči.

Kolekcia Gorenje Simplicity - pre jednoduchší život. Objavte štýlové a funkčné spotrebiče, ktoré uľahčujú každodenné úlohy v domácnosti.

Pečenie s inšpiráciou

Jednoducho otočte gombíkom alebo rúru ovládajte dotykom prsta a pečte ako profesionál podľa svojich skúseností. Alebo sa nechajte viesť automatickými programami, ktoré sú preverené šéfkuchármi a samy nastavia optimálnu teplotu a čas pečenia. Adaptívna funkcia AdaptTech si zapamätá bežne používané nastavenia, aby bolo nabudúce všetko ešte jednoduchšie. Či už v kuchyni len začínate, alebo ste vášnivý gurmán, výsledok bude zakaždým dokonalý. Jedinečné klenuté vnútro rúry zabezpečuje dokonalú cirkuláciu vzduchu, a tým aj rovnomerne upečené jedlo. A za skvelou pizzou nemusíte chodiť do Talianska - špeciálny program Pizza a výnimočný teplotný rozsah rúry až do 300 °C zaručujú skvelé talianske špeciality u vás doma.

Inteligentná technológia chladenia

Ako často otvárate chladničku? V priemere to býva 15-20-krát denne. Technológia AdaptTech si zapamätá vaše zvyky a inteligentne prispôsobí prevádzku chladničky - zníži teplotu o 2-3 °C skôr, ako ju otvoríte.

Bezproblémové umývanie riadu

Život vám uľahčia aj nové umývačky riadu so senzorovou technológiou, ktorá automaticky upravuje umývacie programy. Dokonca aj dávkovanie umývacieho prostriedku je jednoduché - vydrží približne mesiac optimalizovanej prevádzky, keď si umývačka so systémom SmartDosing vezme len také množstvo, ktoré je skutočne potrebné. Účinné sušenie zaručuje špeciálny ventilátor, ktorý odstraňuje horúcu paru a úsporné sušenie pri otvorených dvierkach a prirodzenej výmene vzduchu.

Adaptívne osvetlenie

Je dobré, keď niekto premýšľa, ako prácu v kuchyni ešte viac uľahčiť. Odsávač pár Gorenje Simplicity je vybavený senzorom AdaptLight, ktorý rozpozná, že sa niekto nachádza pred varnou doskou a automaticky zapne svetlo. Všetko ostatné budete ovládať dotykom - jemným pohybom prsta po posuvníku nastavíte požadovanú úroveň odsávania, ako aj intenzitu svetla. Inovatívny parametrický systém účinne odsáva paru, dym a pachy bez toho, že by vás odsávač zbytočne rušil.

 

Viac informácií: sk.gorenje.com