Neseďte v zime chorí doma, obráňte sa pred chorobami!

Zima je nádherné obdobie, naše telo však počas nej dostáva poriadne zabrať. Ak chcete svoju náchylnosť na choroby znížiť na čo najnižšiu mieru a zimu si naplno vychutnávať, vyskúšajte tento prípravok!

Chlad dokáže ľudský organizmus oslabiť natoľko, že ho skolí aj tá najslabšia nádcha, s ktorou prídeme do styku. Tento fakt už určite poznáte. Dýchame najmä chladný vzduch, ktorý keď skombinujeme s mokrým oblečením, choroba je na svete. V zime aj tí najodolnejší jedinci často podľahnú nie až tak vážnym, ale o to nepríjemnejším ochoreniam, akými sú nádcha, chrípka, kašeľ a bolesť hrdla. Takéto ochorenia nás potom zdržiavajú doma a obmedzujú nás vo vychutnávaní si zimného počasia. Prirodzene sa im tak snažíme vyhnúť, čo sa však ľahko povie, ale ťažko vykoná. V dnešnej rýchlej dobe len málokto dokáže dodržiavať ideálny jedálniček, ktorý by obsahoval všetky potrebné vitamíny a minerály, ktoré ľudské telo pre svoje správne fungovanie potrebuje. Veľmi rýchlo sme si tak zvykli na rôzne vitamínové a minerálové doplnky stravy, pomocou ktorých potrebné látky rýchlo doplníme. Okrem tradičných vitamínov a minerálov sú tu však aj špeciálne, o ktorých tak často nepočúvame. Napríklad,Vilcacora.

Zázrak z peruánskych Ánd

Medzi špeciálne prípravky, s ktorými sa len tak každý deň nestretnete, je prípravok Vilcacora. Vilcacora je jedna z najznámejších liečivých rastlín, v našich končinách sa s ňou nestretneme, keďže pochádza až z peruánskych Ánd. V indiánskej tradícii je označovaná za posvätnú rastlinu Inkov, niečo teda na jej pozitívnych účinkoch na zdravie bude... Ako už asi tušíte, jej hlavným účinkom je podpora obranných reakcií organizmu. Na naše telo má oveľa silnejšie účinky ako bežné vitamíny a minerály, s ktorými sa každodenne stretávame. Ak teda konvenčné vitamíny nemajú na vaše zdravie požadovaný efekt, rozhodne sa oplatí vyskúšať túto exotiku. Prípravok Vilcacora zoženiete v e-shope Greenlike.sk. A zima bez chorôb môže pokračovať!