Rohový stôl pre prácu aj zábavu

Ak doma občas potrebujete pracovať na počítači, určite oceníte malý pracovný kút. Hodí sa aj ako relaxačná zóna, ak je počítač vaším koníčkom. V článku nájdete najobľúbenejšie herné stoly, ktoré vám ušetria miesto v byte.

Ako vybrať správny herný stôl?

Počítačové stoly sa od tých písacích odlišujú v niekoľkých bodoch. Herné stoly majú okrem plochy na písanie aj úložný priestor na umiestnenie monitoru, klávesnice a pod. Počítač sa tak stane súčasťou stolu a váš pohľad nebudú rušiť žiadne káble. Okrem kvalitného materiálu sa pri výbere zamerajte na možnosť nastavenia výšky stolu, na dostatočne veľkú pracovnú plochu a na prídavné úložné priestory. Priehradka pre samotný počítač, výsuvná plocha pre klávesnicu alebo špeciálne upravená plocha pre monitor vám pomôžu udržať poriadok.

Voľba 1 – herný stôl Gib TENUS meble

Herný stôl TENUS od výrobcu nábytku Gib vás na prvý pohľad zaujme dostatkom úložného priestoru. Jeho dizajn je jednoduchý, takže hravo zapadne do každej domácnosti. Recenzenti si na ňom pochvaľujú tiež nízku cenu. Ako materiál na stôl výrobca použil vrstvené drevo o hrúbke 16 mm a 22 mm. Skrinkové dvierka sa predávajú v rôznych farebných kombináciách – niektoré z nich sa hodia aj do izby pre deti alebo študentov.

Voľba 2 – herný stôl Tempo Kondela Maurus

Rohový stôl sa vyznačuje praktickosťou a obrovskou pracovnou plochou. Použitá laminovaná drevotrieska má šírku 16 mm a svetlý dizajn povrchu by ste nerozoznali od dubu sonoma. Pravá časť stolu obsahuje aj skrinku, poličku a zásuvku. Stôl patrí k celej zostave Maurus, vďaka ktorej si môžete nábytok do izby zaobstarať v jednotnom štýle.

Voľba 3 – herný stôl Tempo Kondela Tale

Dizajnový stôl disponuje možnosťou umiestnenia na pravú aj ľavú stranu. Základná časť stolu je v bielej farbe, zatiaľ čo vyčnievajúca doska má odtieň tmavého dubu. Dostatok priestoru pre dokumenty a PC doplnky poskytujú tri zásuvky, polička a priestor pre klávesnicu. Na úložnú časť sa kolmo umiestňuje hlavná pracovná doska v bielej farbe, na ktorej nájdete miesto pre rutinné aj kreatívne práce.

Pracovňa alebo relaxačná zóna? Herný stôl zvládne oboje

Nákup rohového herného stola by sa nemal obísť bez zamerania na praktickosť. Myslite na kvalitu prevedenia, nastaviteľnú výšku a dostatok úložných priestorov, než na nízku cenu a najnovší dizajn. Recenzenti Heureky majú jasno – kupujú herné stoly, ktoré na minime priestoru ponúkajú maximálne pracovné pohodlie.