Správnym tepovaním šetríte peniaze

Tepovanie môžete vykonať svojpomocne alebo sa spoľahnete na odborníkov, ktorí túto činnosť vykonávajú dennodenne. To, že výsledky sú po profesionálnom tepovaní najlepšie, je jasné úplne každému.

Ak je na tepovanie zvolený správny postup, čistiace prostriedky a technika, môže to v konečnom dôsledku znamenať úsporu vašich financií.

Keď si požičiate tepovací stroj v rôznych hobby centrách, musíte zložiť zálohu. Tá sa vám samozrejme vráti ihneď, ako stroj vrátite naspäť. Cena prenájmu býva rôzna ale musíte si k tomu prirátať aj spálený benzín a váš čas. V mnohých prípadoch si musíte prikúpiť čistiace prostriedky na tepovanie a ak nemáte prehľad, ktoré sú skutočne účinné, môžete byť s konečným výsledkom sklamaný.

Čas sú peniaze a platí to aj pri samotnom tepovaní. Bežný užívateľ strávi priemerne o 30 až 40% viac času s tepovaním ako to trvá profesionálom.

So zaujímavou štúdiou prišiel jeden zahraničný portál, ktorý uvádza, že vďaka lepšej starostlivosti o čistenie kobercov, poťahov, či sedačiek môžete predĺžiť ich životnosť až o 25%.

Niekoľkokrát sme boli privolaní priviesť k životu koberec, ktorý sa majitelia rozhodli zlikvidovať, lebo si mysleli, že zažratá špina už nepôjde dole. Vďaka vybaveniu a postupu sa nám podarilo dostať koberec takmer do pôvodného stavu. Nakoniec sa majitelia rozhodli koberec si ponechať a jednému klientovi ho pravidelne tepujeme aj 3 roky po prvom čistení.

Na tomto príklade vám chceme ukázať ďalšiu možnú úsporu. Nový koberec alebo sedačka nie sú práve najlacnejšie položky a vedia nepríjemne zaťažiť rodinný rozpočet. Ak ale po tepovaní dostane druhú šancu a prináša radosť ešte niekoľko rokov, tak tým ochránite svoju peňaženku a zároveň podáte pomocnú ruku matke prírode.

Predĺženie životnosti, účinné prostriedky a profesionálne vybavenie, úspora času a pohonných látok a v neposlednom rade neporovnateľný výsledok jednoznačne ukazujú, že tepovanie odborníkmi  má oproti svojpomocnému tepovaniu jednoznačne navrch.

Naša firma sa už niekoľko rokov špecializuje na tepovanie v Ružomberku a okolí. Špiny sa nebojíme, práve naopak – vyhľadávame ju, aby sme oživili „zašlú“ slávu kobercov, matracov, či sedacích súprav.

S dôverou sa na nás obracajú firmy ale aj domácnosti. Pravidelné tepovanie je základom úspechu, čo pochopili mnohí klienti a opakovane sa na nás obracajú.

Tepovanie v Ružomberku a okolí si môžete objednať  na t.č. 0915 722 377 alebo prostredníctvom emailu na info@tepujem.sk