Trampolíny : Skočte do trendu nového tisícročia

Trampolínu si určite najľahšie predstavíte ako tú vec, na ktorej ste skákali v detstve v tábore alebo na prvom stupni v škole. Takú tú malú, vŕzgajúcu, s malou skákacou plochou, pri ktorej ste sa báli skĺznutiu tenisky či cvičky.

A teraz si predstavme trampolínu tak veľkú, do ktorej sa zmestia Vaše deti aj s kamarátmi. Tak pevnú, že ju môžete vyskúšať aj Vy. A hlavne je tak bezpečná, že nemusíte mať strach z odrenín o odrazovú plochu, z vypadnutia, či zo zakliesnenia nohy medzi pružinami.

Súčasné trampolíny navyše dokazujú, že skákanie nie je len zábavou pre deti, alebo nutné zlo počas hodín telocviku. Je možné ich považovať za ideálny prostriedok k spevneniu tela a zlepšeniu motoriky. A sú tiež skvelým odreagovaním pre dospelých, ktorí si tak môžu dovoliť mať aspoň na chvíľu hlavu v oblakoch.

Kde vybrať tú správnu ?

Zásadou je vyhnúť sa akčným ponukám bezmenných trampolín v supermarketoch. Trampolíny by vždy mali byť zhotovované u overených predajcov.

Široký výber trampolín rôznych rozmerov, farieb a určenia ponúka napríklad spoločnosť Marimex. Kvalita trampolíny Marimex je overená certifikátmi Intertek a Atest, ktoré potvrdili ich úplnú bezpečnosť.  Detaily, ktorými sú napríklad stabilné nohy, vnútorná ochranná sieť, neabrazívna skákacia plocha alebo rebrík s protišmykovou úpravou, plnia základné štandardy a normy bezpečnosti.

Marimex je špecializovaným predajcom viac ako 20 rokov a preto vie, ako zaistiť bezpečnú zábavu na čerstvom vzduchu a vlastnej záhrade. Aktuálnu ponuku si môžete prehliadnuť na www.marimex.sk, osobne v kamennej predajni v Bratislave alebo u obchodných partnerov spoločnosti.