Vy ešte nemáte svoj regál?

Takmer všade, kam prídete môžete vidieť nejaké typy regálov. Obchody, domácnosti, školy, ale aj práca. Všade tam sa snažia tieto systémy zlepšovať prehľadnosť a synchronizáciu tovaru, či rôznych dokumentov. Bránia znehodnocovaniu podkladov, ktoré sa na nich, či v nich, nachádzajú. Samozrejme nenájdeme vo všetkých menovaných inštitúciách rovnaké regály. Musia sa do priestoru hodiť a musia slúžiť naozaj dobre a kvalitne svojmu účelu.

Keď chodíte každý deň do obchodu, nerozmýšľate asi nad tým, odkiaľ beriete potraviny každodennej potreby. Všimnete si len to, že tovar je na policiach. Viete ale, že takéto regály musia spĺňať dôležité parametre? Nehovoriac o tom, že by mali byť primeranej veľkosti a výšky, ale musia mať aj veľkú nosnosť, aby vaše obľúbené potraviny zostali pokope tam, kde majú byť. Rôznorodosť regálov v obchodoch je neuveriteľná, preto sa aj výroba zameriava na bezpečnosť a aby sa dali regály dobre upevniť a sú z kvalitnej ocele, ktoré sa dajú aj jednoducho rozložiť.

Variabilita a praktickosť

Obchody nemusia byť len potravinové, ale aj pre stavebné, či záhradnícke hobby. Tie sú obvykle omnoho väčšie a aj vnútro musí byť vyskladané úplne inak. Vzdialenosť medzi jednotlivými regálmi musí byť dostatočne veľká, aby sa do nich zmestil aj vysokozdvižný vozík, ktorý vie zobrať tovar aj z veľkej výšky z vysokého regálového systému, ktorý môže byť paletového, policového a poschodového systému. Používajú sa aj v bežných skladoch, či logistických centrách, ale najlepšie sa to dá predstaviť práve na príklade hobby marketov, kde musia splňovať úplne rovnaké parametre. Tiež nosnosť, kvalitu materiálov a nepochybne aj dizajn. Vyrobiť sa dá už takmer všetko, stačí keď si to správne vyberiete na stránke a z katalógu objednáte to čo potrebujete. Ak potrebujete poradiť, pracovníci sú tu presne preto.

Online návrhár vám bude slúžiť aj preto, keby sa vám nič z hotových regálov nepáčilo. Vytvoríte si ten svoj, jedinečný. Ak by ste si chceli schovávať dôležitejšie veci, prípadne ich rovno archivovať, aj tieto systémy k dispozícií sú. Sú známe najmä z televíznych štúdií alebo knižných archívov, kde sú nutné zatváracie regály. Chránia dokumenty pred rôznymi prírodnými živlami ako je povodeň, dážď. K archívu nie sú k dispozícií len mobilné policové regály, ale aj bežné policové regály a aj policové poschodové regály, ktoré sú rovnako kvalitné ako všetky ostatné. Využitie priestoru v miestnosti je stopercentné! Netreba váhať dlho, čím skôr, tým lepšie.