Vytvorte z vašej domácnosti luxusné miesto

Vytvorte z vašej domácnosti luxusné miesto

Každé exkluzívne bývanie by malo nasledovať najnovšie trendy v interiéri. Na aké kúsky by ste sa pri zariaďovaní mali zamerať?

Dekorácie do luxusnej domácnosti jednoducho patria. Niektorí ľudia zabúdajú na doplnky a dekorácie do domu, aj preto potom ich bývanie pôsobí príliš chladne a nezabývane. Nerobte rovnakú chybu a zamerajte sa na krásne dekorácie, ktoré dodajú bývania tú pravú atmosféru. Ak chcete, aby vaša domácnosť pôsobila útulne, neváhajte a oslovte odborníkov z dizajnového štúdia Ambiente, ktorí sa postarajú o to, aby v interiéri všetko dokonale ladilo.

Farby a materiály pre atmosféru dýchajúcu eleganciou

V interiérových farbách určite nájdeme niekoľko favoritov, ktorí sa hodia pre luxusné bývanie. Úžasne vyzerajú napríklad sýte farby ako smaragdovo zelená pripomínajúca tmavý, hlboký les alebo kráľovská modrá. Obe farby podčiarknu luxusný dojem domu. Využiť môžete tiež zlatú farbu, a to aj v samotnom interiéri. Zo širokej škály materiálov vyberajte predovšetkým kvalitné a osvedčené kusy. Masív pôsobí elegantne, luxusný nábytok z dreva oceníte v celom dome. Nebojte sa tiež využiť kov či kameň.

Kvalitný štýlový koberec by vám nemal chýbať

Ak túžite po tom, aby vaša domácnosť pôsobila harmonicky, noblesu a eleganciu vám do domova vnesie vhodne zvolený dizajnový koberec. Môžete staviť na celoplošný i kusový koberec. Pri jeho výbere sa vždy zamerajte na to, aby bol z kvalitného materiálu, a aby podčiarkol atmosféru vo vašej domácnosti. Nie je na škodu vyberať tak, aby sa koberec stal dokonale korešpondujúcim prvkom. Tón v tóne alebo naopak, rozmanité, pestré farby, ktoré na seba strhnú všetku pozornosť? Nechajte si poradiť od odborníkov z interiérového štúdia Ambiente, ktorí majú s výberom kobercov a doplnkov do domácnosti bohaté skúsenosti!

Všetko podstatné sa dozviete na ambiente.sk.