Farba roku 2021 - žltá. Využite a kombinujte ju vo vašej domácnosti na plno.

Žltý gauč alebo taburetka? Rozžiarte svoju domácnosť.

Farba roku 2021 -  žltá.  Využite a kombinujte ju vo vašej domácnosti na plno.

Každá farba má jedinečný vplyv na prostredie, do ktorého ju zakomponujete.  Napríklad žltá farba vzbudzuje veľmi veselú atmosféru a  dodáva priestorom radosť, vyzerá žiarivo a príťažlivo. Preto je žltá vynikajúca farba do vstupných chodieb. Ak namaľujete steny žltou farbou alebo ak použijete túto farbu ako zvýraznenie, môže to potenciálne vytvoriť príjemnú a príjemnú atmosféru, vďaka ktorej sa vy a vaši hostia budete hneď od začiatku cítiť príjemne. Ak si myslíte, že namaľovať stenu na žlto je pre vás už príliš, potom navrhujeme decentné doplnky v tejto farbe.

Žltá taburetka alebo gauč rozžiaria vašu obývačku

Čo napríklad žltá taburetka, na ktorú si sadnete pri obúvaní či vyzúvaní? Samozrejme, žltá taburetka sa môže presunúť aj do obývačky, kde ju môžete použiť samostatne ako nápaditý doplnok, ale hodiť sa bude aj k rohovému gauču, napríklad sivej farby. Tak či onak, žltá taburetka a rohový gauč je nadčasová kombinácia, ktorou nič nepokazíte.

Experimentujte s farbami. K žltej stene dolaďte štýlovú dizajnovú taburetku alebo rohový gauč v kontrastnej farbe.

Žltý taburet - EstilofinaZjednodušene povedané, žltá je vynikajúcou farbou zvýraznenia, ak chcete zvýrazniť najdôležitejšie prvky vo svojom interiérovom dizajne alebo vytvoriť ohniskové body v miestnosti, použite túto farbu pri výbere vašej taburetky. Ďalším dôvodom, prečo je žltá vynikajúca farba, je to, že je kontrastnou v porovnaní s inými farbami, najmä s čiernou. Rohový gauč teda nemusí byť iba sivý, ale môžete siahnuť aj po čiernej farbe.