Bicyklujte sa kdekoľvek!

Cyklistická sezóna sa nedávno začala a priaznivcov tohto športu to ťahá do prírody. Pohľad zo sedla bicykla je naozajstným zážitkom, ktorý je umocnený prekrásnym prostredím cyklistických trás. Niektoré z nich sú však od vášho bydliska vzdialené niekoľko stoviek kilometrov, čo môže byť pre neprofesionálneho cyklistu problémom. Našťastie existuje efektívne a funkčné riešenie – nosič na bicykel!

Nosiče na bicykle umožňujú jednoduché a bezpečné prenášanie vašich bicyklov autom na akékoľvek miesto. Nemusíte teda bicyklovať stovky kilometrov – stačí si pripnúť nosič bicyklov na ťažné zariadenie a preniesť si tak bicykel na ľubovoľné miesto. Tieto nosiče sú stabilné – nemusíte sa teda obávať nepríjemnej straty svojho bicykla.

Na trhu je množstvo druhov a typov týchto nosičov. Väčšina z nich ponúka možnosť pripnutia dvoch bicyklov, nosiče sa však dajú rozšíriť o niekoľko miest! Je teda možné prenášanie bicyklov celej rodiny, čo vám ušetrí mnoho starostí a energie. Tieto zariadenia sú ľahké a prenášajú sa veľmi jednoducho.

Montáž takéhoto nosiču na ťažné zariadenie vozidla je veľmi rýchla, jednoduchá a zvládne ju naozaj každý. Produkty zaručujú mimoriadnu pevnosť a stabilitu, čím je dosiahnuté dokonalé pripnutie bicykla. Ponúkajú inteligentné riešenie na prenos bicyklov do prírody bez poškodenia samotného prostriedku či vášho vozidla. Široký výber najrôznejších výrobcov uspokojí konkrétne požiadavky každého auta.

Už sa viac nemusíte obmedzovať iba na cyklistické trasy, ktoré sú blízko vášho bydliska. Objavte nové trasy plné prekrásnych scenérií a dobrodružstiev! Cyklistika na Slovensku je na vzostupe aj vďaka takým hviezdam ako je Velits a Sagan.
Autorské právo: halfpoint / 123RF Reklamní fotografie