Fotoobrazy a kalendár z vlastných fotografií

Neukrývajte fotky v albumoch, ukážte ich všetkým!

Boli časy, keď sme s fotoalbumom v rukách spomínali na exotickú dovolenku, narodeninovú oslavu, svadbu alebo rodinný výlet. Dnes sa fotky zdieľajú na sociálnych sieťach a hromadia sa priečinkoch mobilov či počítačov. Skúste niečo iné a ukážte tie najkrajšie spomienky všetkým okolo vás.

Fotografie ako umenie

Čo tak na stenu v obývačke, spálni alebo predsieni zavesiť miesto obrazu fotku? Ak je fotenie vašim koníčkom určite nebude problém nájsť niekoľko umeleckých záberov, na ktoré ste pyšný. Existuje množstvo rámov na fotky, ktoré sú určené pre viac fotiek rôznych veľkostí. Pokiaľ chcete, aby fotka vynikla nechajte ju vytlačiť na plátno ako fotoobrazFotoobraz môže mať samozrejme rôzny formát, takže môžete zvoliť fotku na celú stenu, alebo si nechať vytlačiť viac menších obrazov. Pochopiteľne nemusí ísť len o umelecké fotky. Rodinné foto, svadobné fotky alebo fotky vašich detí a blízkych pomôžu u vás doma vytvoriť skutočný domov. Fotka na plátne je skvelá aj ako darček k narodeninám, na Vianoce alebo k výročiu.

Fotky sa dajú vyžiť aj prakticky

Ak uprednostňuje iné dekorácie ako obrazy, ale radi by ste mali fotky svojich blízkych stále na očiach existujú aj iné možnosti. Fotka sa dá vytlačiť napríklad aj na kľúčenku a nosíte pri sebe prakticky stále. Dobrou voľbou ale bude aj kalendár z vlastných fotiek, pretože sa v tomto prípade nemusíte rozhodnúť len pre jednu fotku.  Každý mesiac alebo každý týždeň môžete mať v kalendári inú fotku a tak môžete použiť minimálne 12 fotiek. Kalendár s vlastnými fotkami môže mať rôzne formáty, a či to bude kalendár na zavesenie alebo stolový je taktiež iba na vás. Takýto praktický pomocník je ale aj veľmi obľúbený darček pre rodinu alebo kolegov. Stačí len vybrať správne fotky a vaši blízky budú mať z takejto malej pozornosti určite radosť.