Prebuďte v sebe vílu, oblečte si trendy maxi šaty

Dlhé šaty sú trendom leta a Vy by ste si mali minimálne jedny zaobstarať. Hoci na rozdiel od krátkej sukne či šortiek neodhaľujú príliš veľa kože, dojem rozhodne urobiť vedia. A to nezabudnuteľný! Pokiaľ ste s dlhými šatami ešte neprišli do užšieho kontaktu, je najvyšší čas s nimi zamieriť rovno do skúšobnej kabínky.

Dlhé šaty sú aj pre Vás

Odôvodnenie, že si ich so svojou malou výškou nemôžete dovoliť, neobstojí. Aj trendy dámske pončá pre štýlové ženy či oversized kabáty ste možno spočiatku odmietali, ale keď ste im napokon dali šancu, razom ste pochopili, aké štýlové vďaka nim môžete byť. Podobne je to aj s maxi šatami. Neexistujú žiadne limity či obmedzenia, a preto aj drobné ženy môžu nosiť dlhé šaty. Akurát sa odporúča doplniť ich vyššími topánkami a tiež si odsledujte dĺžku šiat. Nech sú skutočne až po zem.

bf3f36dde4fe87cb7f926705779bbd57-1200x1200_2Odev nielen pre modelky

Maxi dĺžku odporúčame vyskúšať aj tým z Vás, ktoré nemáte práve miery modelky. Dlhé šaty totiž skvelo zakryjú, čo zakryť chcete. Len si dajte pozor na to, aby ste zbytočne nezvolili príliš voľné strihy. Najlichotivejšie bývajú skôr kúsky, ktoré sú z ľahších splývavých látok a sú v páse stiahnuté.

Doplňte svoje šaty doplnkami

Krásne šatky rôznych vzorov, členkové topánky či štýlový klobúčik. Toto všetko maxi šatám veľmi svedčí. Prípadne výrazné slnečné okuliare či dlhý náhdelník a môžete vyraziť. Maxi šaty sú skvelé ako na denné nosenie, tak aj na večer do mesta.

Dokonca sa hodia aj do spoločnosti, jednoducho iba vymeníte pohodlné sandále za elegantné topánky na opätku. Už len nejaké ľahšie letné sako či bolerko a je to.

Tak čo, dáte šancu maxi šatám a skúsite svoje obľúbené legíny aspoň na chvíľu vymeniť za niečo voľnejšie? Trendy oblečenie, ktoré z Vás spraví sexy vílu na počkanie?