Pánske bundy – populárne vzory a trendy

Aj vy premýšľate nad tým, že už je na čase siahnuť po bunde, ktorá bude vyhovovať vašim požiadavkám a tajným túžbam? Zima je čoraz viac v nedohľadne, čo nás núti k tomu, aby sme náš outfit prispôsobili chladnému a sychravému počasiu, ktoré nás potrápi najmä počas rána. Aby sme sa cítili komfortne a v teple, základom je kvalitná bunda, ktorá zahreje v akomkoľvek ročnom období.

Nakupujete online? Inšpirujte sa nasledujúcimi typmi!

Pokiaľ viete, akú bundu hľadáte, základom je výber ideálnej veľkosti. Online výber oblečenia môže byť niekedy náročný, avšak určite to hravo zvládnete aj vy. Čo si teda ujasniť pred samotnou kúpou?

  • Čítanie recenzií je vždy dobrý nápad - väčšina ľudí je v otázkach recenzií úprimná, a práve preto by ste ich nemali prehliadnuť ani vy. Ak sú recenzie viac pozitívne ako negatívne, ide o dobré znamenie, avšak nezabudnite si daný produkt dôkladne preveriť, aby ste sa náhodou nesklamali.
  • Mnoho výrobcov má k dispozícii tabuľku veľkostí, podľa čoho zistíte, akej ste veľkosti, aj keď sa nenachádzate vo fyzickej blízkosti skutočného tovaru. Väčšina týchto tabuliek uvádza presné rozmery výrobku, aby ste sa vedeli rozhodnúť, ktorá veľkosť, a teda pánska bunda bude pre vás tou ideálnou voľbou.
  • Pri meraní hrudníka stojte rovno a uvoľnite ruky. Ak máte k dispozícii inú osobu, ktorá vám môže meter obtočiť okolo hrudníka, bolo by to optimálne pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Pokiaľ ide o pás, postupujte podľa rovnakých pokynov, ktoré ste použili pri meraní hrudníka. Ak chcete zmerať dĺžku bundy, pomerajte hornú časť tela od hornej časti ramena. Vďaka týmto informáciám je takmer isté, že vám pánska bunda sadne na prvý krát ako uliata!

Aké dizajnové prevedenie mám zvoliť?

Už dávno neplatí to, že pánska bunda musí byť jednoduchá, jednofarebná a koniec koncov nudná. V súčasnosti sú moderné rôzne farebné variácie, vzory či potlače, ktoré zaujmú od prvého momentu. Nebojte sa siahnuť po sýtych odtieňoch ako je trebárs žltá či zelená v kombinácii s bielou alebo hnedou. Že si trúfate siahnuť po neobvyklých vzoroch či potlačiach? Výborne! Čoraz viac mužov preferuje bláznivé nápisy, nestarnúce káro, nápaditý vzor rybej kosti či iné trendy vzory ako sú trebárs sofistikované pásiky alebo bodky, ktoré vyniknú rovnako ako aj na celej bunde, tak i na kapucni či vrecku. Samozrejme je dôležité, aby ste aj v tomto prípade brali ohľad na celkové prevedenie bundy, ktoré by malo ladiť s ostatnými kúskami z vášho šatníku. Pánske bundy nájdete na https://bolf.sk/slo_m_Panska-moda_Panske-bundy-3398.html

Štýlové vrecká na bunde? Jednoznačne áno!

Či už hľadáte príležitostnú bundu alebo športovú mikinu pre zimné športy,  vrecká  sú nevyhnutnosťou. Vďaka bezpečným a pohodlným vreckám budete mať dokonalý prehľad o veciach, a teda mobil či peňaženku môžete mať neustále na jednom mieste. Vrecká by však mali byť dostatočne veľké a priestranné, aby ste do nich vopchali všetky nevyhnutnosti, ale tiež trebárs zimné rukavice či vreckovky, čo určite oceníte aj vy. Tak čo poviete, aj vy si dáte záležať pri výbere pánskej bundy, ktorá bude spĺňať minimálne vyššie uvedené vlastnosti? Pamätajte, že pohodlie je na prvom mieste, avšak na dizajnové prevedenie by ste nemali v žiadnom prípade zanevrieť.