Záhradné párty stany sa hodia na svadbu aj narodeninovú oslavu

V letnom období sa organizujú narodeninové oslavy aj svadobné hostiny vo vonkajších priestranstvách. Dokonca aj spoločnosti usporadúvajú športové a kultúrne akcie pod holým nebom, lebo to má ojedinelé kúzlo. Ak plánujete zorganizovať podobnú akciu, rozhodne sa nezaobídete bez kvalitného párty stanu. Ten totiž poskytne útulné prístrešie a ochranu pred vrtkavým a nevyspytateľným počasím. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, kde sa dajú skladacie záhradné altánky, ktoré nestrácajú na elegantnosti, zakúpiť.

Ak chcete zabezpečiť prístrešie, či už sa jedná o grilovanie s priateľmi alebo športové podujatie, komfortným riešením sú záhradné párty stany. Vyznačujú sa praktickým využitím a pôsobivým dizajnom. Už dávno sa nepoužívajú nevzhľadné materiály a nelichotivé farby, ba naopak si farbu látky zvolíte podľa vlastného uváženia.

Skladacie záhradné altánky ľahko uskladníte

Už samotný názov napovedá, že skladacie prevedenie sa dá ľahko a rýchlo zložiť. V zloženom stave sú rozmery stanu prijateľné, a tak sa cez zimné obdobie uskladní napríklad v pivnici či v garáži. V lete ho vytiahnete, zmontujete a opäť si užijete záhradných akcií. No ak nemáte dostatok priestorov pre uschovanie altánku, potom ho necháte stáť na záhrade, pretože strechy vydržia aj záťaž snehu a odolajú nepriazni počasia.

Hoci sa dajú záhradné párty stany prenajať, je to pomerne nákladná služba. Ak by ste si ich počas sezóny požičiavali niekoľkokrát, spočítate si, že sa vám radšej oplatí do nich investovať. Pri výbere by ste sa mali zamerať na stabilitu, spôsob zloženia, dizajn a veľkosti.

Kde záhradné párty stany kúpiť?

Pomerne širokou ponukou disponuje internetový obchod t-zbozi.sk, ktorý na slovenskom trhu pôsobí už niekoľko rokov. U neho si vyberiete z rôznych rozmerov, napríklad 3×3, 4×6 alebo 6×12 metrov. Spokojní budete nielen s kvalitou, ale aj s cenou.