DOPRAJTE SI IDEÁLNU KOZMETIKU NA LETO!

Letné horúčavy nevplývajú na našu pokožku veľmi pozitívne, pokiaľ ju však budete pred ich pôsobením primerane chrániť, následky vysokých teplôt pocíti vaša pleť len minimálne. Nebojte sa vyskúšať niektorý z našich tipov a dožičte si zaslúžené letné osvieženie.

Hydratovaná pokožka ľavou zadnou

V období letnej sezóny je jednou z najdôležitejších otázok v oblasti starostlivosti, ktorú prikladáte svojej pleti jej hydratácia, ktorú by ste nemali zanedbať ak nechcete, aby sa vaša pokožka vysúšala a nedochádzalo k jej praskaniu. Čo takto spoľahnúť sa na hyaluronové sérum, ktoré dodá pokožke osviežujúci vzhľad a vďaka jeho vplyvu z nej neuniká vlhkosť? Môžete ho používať bez ohľadu na váš typ pokožky a vašu pozornosť si zaslúži aj vďaka svojej regeneračnej schopnosti a kvalitnému antivráskovému efektu. Súčasťou séra je kyselina hyaluronová aj ružový hydrosol a jeho aplikáciu uľahčuje užitočný dávkovač.

Svojmu organizmu môžete tiež dožičiť uvoľňujúce aromaterapeutické pôsobenie jemnozrnných soľných peelingov s esenciálnymi olejmi a látkou  Diam Oléoactif vplývajúcou pozitívne na podráždenú pleť s červeným odtieňom. Podporujú tiež regeneráciu pokožky prostredníctvom odstraňovania odumretých buniek z jej povrchu. Na výber pritom máte buď levanduľový alebo jazmínový telový peeling, vďaka čomu máte možnosť zvoliť si primeraný produkt podľa toho, ktorý z nich vás viac zaujme svojou arómou.

Nezabúdajte pri opaľovaní myslieť na vašu pokožku

Správna letná sezóna sa nezaobíde bez použitia kozmetických olejov, pri ktorých máte dostupné taktiež viaceré alternatívy. Ponúkame vám napríklad malinový olej poskytujúci čiastočnú ochranu pred pôsobením UVB a UVA žiarenia a hydratujúci pokožku prostredníctvom vitamínu E. Nezabudnite si ho teda pribaliť ho kabelky v čase opaľovania. Ak hľadáte zase olej vďaka ktorému vaše opálenie dlhšie vydrží a bude mať krajší odtieň, našim tipom je pre vás mrkvový olej pomáhajúci aj v prípade unavenej pokožky.

Súčasťou vašej výbavy na leto by mal v neposlednom rade byť marhuľový olej nápomocný v prípade, že sa počas opaľovania spálite alebo ako výživný vlasový zábal dodávajúci vlasom stratenú iskru. Pre tento olej je charakteristická použiteľnosť pri všetkých tipov pokožky, vrátane pleti vašich detí.