Led žiarovky - široký sortiment jedine na internete

Správne osvetlenie dokáže vytvoriť jednoznačne správna žiarovka. Úsporné LEDky dodajú vášmu domovu ideálnu atmosféru, a to aj vo večerných hodinách. Ide pomerne o novinku, ktorá sa dnes stáva čoraz viac populárnejšia. Ušetrite aj vy značnú sumu peňazí a nájdite si na internete „ledky“, ktoré sú nielen kvalitné, ale i veľmi úsporné.

Led žiarovky sú skvelou voľbou pre každú domácnosť. V porovnaní s klasickými žiarovkami môžete s LEDkami ušetriť až 80% vašich pôvodných nákladov! Rodina s väčším domom takto ročne ušetrí viac ako 200 eur. Zvoliť tento typ žiaroviek sa však vyplatí a pokiaľ máte doma staršie druhy úsporných žiaroviek, náklady na svietenie klesnú približne o 50%! Ich kvalita vás určite milo prekvapí. Ihneď po rozsvietení svietia totiž so 100% intenzitou, verne podávajú farby a ich svetlo je mäkké a príjemné. Ďalším plusom je aj to, že LEDky neblikajú a ich životnosť je omnoho vyššia než u iných žiaroviek. Vydržia totiž až 18 rokov!

Cenovo dostupné LEDky na internete

Určite oceníte i to, že LEDky nevydávajú UV žiarenie, vďaka čomu nedochádza k zahrievaniu, nepriťahujú hmyz a nemajú negatívny vplyv na textil. Neobsahujú ortuť ako bežné žiarovky a ani iné ťažké kovy, a tak nezaťažujú naše zdravie, a to ani vtedy, keď sa rozbijú. Sú však drahšie ako bežné žiarovky, a preto si ich každá domácnosť nemôže dovoliť. Na internete však nájdete bohatú ponuku tých najrôznejších LED žiaroviek, a to v rôznych cenových kategóriách. Vyskúšajte na začiatok aspoň jednu alebo dve a časom uvidíte, či si ich zakúpite do celej vašej domácnosti. Uvidíte, že toto rozhodnutie neoľutujete.

 

Foto: © vladimirfloyd / Dollar Photo Club

Leave a reply