Maličkosti, ktoré skrášlia vašu kúpeľňu

Interiér kúpeľne sa nezaobíde bez rôznych drobností, ktoré ho nádherne skrášlia a zútulnia. Po akých doplnkoch a drobnostiach teda siahnuť? Vyberte si ich podľa štýlu a frekvencie používania.

Najjednoduchšou možnosťou sú doplnky, ktoré môžete položiť na umývadlo či poličku. Ľahko ich udržíte čisté a kedykoľvek ich môžete vymeniť za iné. Pri výberu nie je asi potrebné riadiť sa pravidlami, stačí, keď ich pekne zladíte s vlastným štýlom kúpeľne a budete sa riadiť podľa vášho vkusu. Jediné, čo je potrebné splniť, je stabilita. Nezabudnite teda na to, aby pumpička na mydlo či pohárik na zubné kefky mali ťažisko a neprevrátili sa na zem.

Kde hľadať kvalitné doplnky do kúpeľne?

Doplnky do kúpeľne nájdete hlavne na internete, a to predovšetkým v špecializovaných internetových obchodoch. Vyberajte ich však starostlivo a nenechajte sa zlákať nízkou cenou. To, čo na prvý pohľad vyzerá ako chróm, môže byť strieborne nafarbený plast! Ten po nejakom čase skrehne a môže prasknúť. Okrem toho stratí svoju farbu a časom i kvalitu. Kvalitné doplnky z chrómu a skla sú možno o niečo drahšie, no vydržia vám skutočne veľmi dlho.

Kúpeľňu môžete vyšperkovať i ďalšími drobnosťami ako sú nádobky na vatové tyčinky, kozmetické tampóny alebo obrúsky. Pokojne sa zamerajte na drobné zrkadlá, najrôznejšie háčiky na uteráky či poličky rôzneho druhu. Jedným z najkrajších doplnkov je dávkovač na mydlo, a to rovnakej farby ako je vaša kúpeľňa. Nebojte sa ani experimentovať a vyskúšajte i iné doplnky, ktoré upútajú pozornosť hneď na prvý pohľad. Pokiaľ máte kúpeľňu zariadenú drahým dizajnovým vybavením, siahnite po doplnkoch, ktoré sú nielen štýlové, ale i kvalitné.

 

Foto: © interiorphoto / Dollar Photo Club

Leave a reply